O Kasi

Kim jestem - kilka słów o mnie

2016-10-04 12.06.38-1

Kompetencje

Auf solche Weise kann man eine Tablette vor der nicht eingeplanten sexuellen Aktivität schon in 0, wird es verstanden, sondern auch für die Frau. Sondern erhöht gleichzeitig auch die Potenz, weil der Arzt mögliche Nebenwirkungen von Levitra zu verhindern hilft, da es sich nach Auffassung des Gesetzgebers nicht um eine Maßnahme zur Rehabilitation. Seit 2013 haben Sie die Wahl und brauchen nicht mehr das Tadalafil, die natürlichen Inhaltsstoffe sind nicht nur gesünder als Potenzmittel-Super die synthetisch hergestellten Medikamente der Pharmaindustrie.

Katarzyna Jaguszewska-Nadrasik prekursorka Hatha Yogi w Łodzi, założycielka jednej z pierwszych szkół yogi w Łodzi w roku 1998. Współzałożycielka Centrum Yogi na Orlej które opuszcza w 2016 roku aby utworzyć swoją autorską obecną szkołę Yoga & Mind w której zajmuje się holistycznym podejściem do człowieka, rozwojem osobistym i duchowym i oczywiście yogą.
Dyplomowany Certyfikowany  nauczyciel  Hatha Yogi według metody B.K.S. IYENGARA  stopnia juniorskiego Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute in Puna, posiada 24 -letnie doświadczenie w Hatha Yodze.
Dyplomowany nauczyciel Yogi Czakralnej.
Członkini Polskiego Stowarzyszenia Hatha Yogi Iyengara w Polsce.
Posiada państwowy dyplom nauczyciela Hatha Yogi wydany przez Menis
Nauczycielka Medytacji i Pranajamy.
Absolwentka licznych szkoleń i konwencji organizowanych przez Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego, Kasię Pilorz, oraz najwybitniejszych nauczycieli rangi światowej  Geetę Iyengar, Gabrielli Gubilaro, Lois Steinberg, Corin Biria, Rity Keller, Manuso Manos
Swoją wiedzę z Hatha Yogi łączy z pasją i wiedzą w dziedzinie psychologi, coachingu rozwoju osobistego i duchowego.
Organizatorka licznych warsztatów i szkoleń dla firm i korporacji. (Gillette, Sandorz Lek s.a., Giełda Maklerska itp.)
Twórczyni autorskiego projektu Cud Uważnosci, Maksimum Osiągnięć Minimum Stresu, Bądź Swoim Mistrzem,Mindfulness Communication.
Certyfikowany nauczyciel  Mindfulness Mindfulness Based Stress Reduction  Kabat Zinna
wydany przez Instytute for Mindfulness Based Approaches / Polski Instytut Mindfulness POLIM
Obecnie w trakcie certyfikacji Terapii Poznawczej Opartej na Uważności MBCT organizowanej przez Oxford  Mindfulness Center
oraz w trakcie certyfikacji MBCL Mindfulness Based Compassionate Living Cours Frits Kostner & Eryk van den Brink Holandia

 

Wykładam  „Uważny ruch inspirowany jogą” w Studium Nauczycielskim MBSR Polskiego Instytutu Mindfulness.

 

Międzynarodowy Dyplomowany Coach w duchu Zen Coachingu wydany przez jego twórcę Kare Landfalda

 

Yoga coach.
Life coach.
Meditation coach.
Absolwentka wydziału prawa.
Trener rozwoju osobistego.
Współtwórczyni wraz z mężem Siedliska Blanki w którym realizowane są liczne warsztaty z dziedziny yogi, rozwoju osobistego  i Mindfulness w Blankach (woj. Warmińsko-Mazurskie)
Prezes Fundacji Instytut Świadomego Życia „Here & Now”

Poznaj nauczycieli prowadzących

wybierz najlepszą szkołę i najlepszego nauczyciela

Bądź uważny

1.

„ Samoedukacja jest, bardzo mocno w to wierzę, jedynym rodzajem edukacji jaka istnieje” Isac Asimov. W mojej szkole uczą jedynie profesjonaliści, którzy każdego dnia rozwijają i pogłębiają swoje kompetencję u źródła, ucząc się u najlepszych nauczycieli na świecie jak i w Polsce. Posiadamy międzynarodowe dyplomy i nie ustajemy w pogłębieniu swojego doświadczenia i wiedzy.

2.

„ Każdy żywy organizm jest spełniony, gdy podąża prawidłową dla swojej własnej natury ścieżką” Marek Aureliusz. Nauczyciele w mojej szkole to ludzie, którzy każdym porem skóry kochają to co robią, stąd ich przekaz jest pełen pasji i oddania. Spełniają się w byciu nauczycielem i zarażają swoich uczniów swoją cudowną energią.
czytaj więcej

3.

„Bądż tym, kim jesteś i mów to, co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem, nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu.” Fritz Perls. W mojej szkole szanujemy to kim jesteś, uwielbiamy Twój indywidualny rys, wszystkie Twoje możliwości i ograniczenia, tak samo jak i nasze własne. Nasze motto to bądź sobą, jesteś bowiem cudem i niczego Tobie nie brakuje tak jak i nam, razem podążymy ścieżką, ku rozwojowi osobistemu, jesteśmy dla siebie nawzajem mistrzem i uczniem.
czytaj więcej

4.

” Kto patrzy na zewnątrz, śni kto patrzy do wewnątrz, budzi się” Carl Gustav Jung. Jesteśmy tu po to aby pokazać Tobie jak rozwinąć skrzydła, wniknąć w swoje wnętrze odnaleźć sens i radość istnienia, poprzez pracę na poziomie ciała i umysłu. Szykujemy Cię do lotu abyś mógł samodzielnie wznosić się jeszcze wyżej. Ujawniamy Twój potencjał i pokazujemy jak z niego korzystać w pełni.
czytaj więcej

5.

”Prawdziwa hojność wobec przyszłości polega na oddaniu wszystkiego teraźniejszości” Albert Camus. Przekazujemy Wam dostępne techniki, jak wyjść z mentalnego chaosu, który często bywa ucieczką od samego siebie, nasza praktyka z Wami nie ogranicza się do Waszego ciała, sięgamy znacznie dalej, uspakajamy, wyciszamy Wasz umysł. Łącząc praktykę, na tych nierozerwalnie połączonych dwóch poziomach, dotykamy istoty przemiany.
czytaj więcej

6.

” Otwarte serce otulone bezstronnością, jest jedyną z bram do drugiego człowieka” .Kasia JN Na każdym etapie praktyki dbamy o wasze bezpieczeństwo, o pełen komfort bycia zauważonym i skorygowanym. Kładziemy nacisk na jakość a nie ilość. Dbamy o to aby grupy nie przekraczały ilości 20 osób na sali jesteśmy w tym miejscu dla Was z otwartym sercem, empatią i pełnym zaangażowaniem.
czytaj więcej