Anna Wolska

/
/
Anna Wolska
Anna Wolska
FullSizeRender

Przez ostatnie dwa lata spełniałam marzenie o podróży dookoła świata. Teraz mam szanse spełnić marzenie o byciu nauczycielem jogi i dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem zebranym w ostatnich czterech latach mojej praktyki.
W Polsce zaczęłam od szkoły Iyengara, w Australii rozkochałam się w vinyasa flow, w USA poznałam hot yoga, Tajlandia rzuciła mi wyzwanie power yoga, w Malezji podczas Vipassany zrozumiałam moc medytacji a w Indiach odkryłam pranayame, ayurvede i sięgnęłam do głębokich źródeł jogowej filozofii.
Joga była od początku mojej dwuletniej podróży moją wierną przyjaciółką, która łączyła mnie z dobrymi ludźmi i pięknymi duszami. Moja podróżna mata wycierała hostelowe pokoje „dorms”, hotelowe korytarze, tarasy, dachy, dworce autobusowe, pokłady łódek i promów, lotniska, plaże i trawniki by w końcu zawitać w prawdziwej światowej stolicy jogi – Rishikash i odbyć ze mną miesięczny kurs, który nie tylko dał mi tytuł nauczyciela i podstawy do tego by jogą się dzielić ale który zmienił moje patrzenie na jogę i na samą siebie.
Zapraszam na matę do studio YOGA&MIND  Będzie hataha yoga z odrobiną flow, elementy pranayamy i medytacji, czyli wszystko to co kocham i bez czego żyć nie umiem.