joga_lodz_iii2015_kasia_zbyszek-62-1

 

O Mnie

Kompetencje

Katarzyna Jaguszewska-Nadrasik prekursorka Hatha Yogi w Łodzi założycielka jednej z pierwszych szkół yogi w Łodzi w roku 1998. Współzałożycielka Centrum Yogi na Orlej. Dyplomowany nauczycie Hatha Yogi stopnia juniorskiego Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute in Puna, posiada 23-letnie doświadczenie w Hatha Yodze.

Dyplomowany nauczyciel Yogi Czakralnej wg Dr.Anodea Judith.

Członkini polskiego Stowarzyszenia Hatha Yogi Iyengara w Polsce.
Posiada państwowy dyplom nauczyciela Hatha Yogi wydany przez Menis
Nauczycielka Medytacji i Pranajamy.

Absolwentka licznych szkoleń i konwencji organizowanych przez Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego, Kasię Pilorz, Geetę Iyengar, Gabriellę Gubilaro, Lois Steinberg, Corin Biria, Ritę Keller.

Swoją wiedzę z Hatha Yogi łączy z pasją i wiedzą w dziedzinie psychologi,coachingu oraz rozwoju osobistego. Organizatorka licznych warsztatów i szkoleń dla firm i korporacji. (Gillette, Sandorz Lek s.a., Giełda Maklerska itp.)

Twórczyni autorskiego projektu Cud Uważnosci, Maksimum Osiągnięć Minimum Stresu, Bądź Swoim Mistrzem,Mindfulness Communication.

Certyfikowany nauczyciel Mindfulness Based Stress Reduction  Kabat Zinna wydany przez Instytute for Mindfulness Based Approaches.

Nauczyciel  przyszłych nauczycieli MBSR  w trakcie kursu nauczycielskiego ( Uważny ruch Yoga ) POLIM. Warszawa.

Opiekun grup szkoleniowych MBSR. POLIM. Warszawa

Yoga coach.

Life coach.
Meditation coach.
Absolwentka wydziału prawa.

Solltest du unbedingt bis zum Ende lesen, um vorzeitige Ejakulation zu behandeln. Öffentlicher Kauf, ohne dass der Mann sich Gedanken um seinen Penis machen muss. Jeder der schon mal daran dachte Potenzmittel bestellen zu wollen, ist eine Dauerrektion als Nebenwirkung der Einnahme, eine Alternative bezüglich der https://generation-hh.com/kamagra-in-deutschland-kaufen/ Anwendung, wenn es um potente Inhaltsstoffe geht.

Trener rozwoju osobistego.

Współtwórczyni wraz z mężem Centrum Yogi i Mindfullness w Blankach (woj. Warmińsko-Mazurskie)

Prezes Fundacji Instytut Świadomego Życia „Here & Now”

Obecnie w trakcie kursu ZEN COACHING.

jogaduze-132

 

 

Wdzięczność

Wyrażam wdzięczność dla wszystkich moich nauczycieli którzy utrzymują przy życiu i pielęgnują tą wyjątkową sztukę życia yogę.

Dziękuje wszystkim moim nauczycielom, cząstka każdego z nich wrosła już na stałe w moje kości, skórę i serce tu szczególnie Konradowi Kocotowi, Jurkowi Jaguckiemu, Kasi Pilorz oraz Ritcie Keler oraz mojej mentorce i nauczycielce mbsr Małgosi Jakubczak.

Jon Kabat Zinn Thich Nhat Hanh

Kare Landfald

Odczuwam wdzięczność i radość, że chcieli mnie przyjąć na swego ucznia. Ich przekaz i wiedza zaowocowała wiarą w moją praktykę w cel mojego życia i moje umiejętności.

Dziękuje, każdemu uczniowi którego mogłam poznać i doświadczać w moim życiu dzięki Wam czuje, że to co robię ma głęboki wielowymiarowy sens…

IMG_7364

 

 

Prywatnie

Prywatnie jestem 43 letnią spełnioną kobietą kocham i jestem kochana, jestem matką (uwielbiałam to słowo) 8-letniego Mateusza, który jest dla mnie darem i źródłem największej radości.

Od września razem w duecie będziemy prowadzić zajęcia yogi dla dzieci wg autorskiego programu Yoga Lets Go.

Jestem żoną cudownego, mądrego, wspierającego człowieka i partnera, który jest dla mnie źródłem inspiracji i natchnień… również w zakresie powstającej szkoły 🙂

Utrzymuje bliski duchowy kontakt z filozofią buddyjską, zen i tao, czerpię z nich mądrości które uczą mnie jak lepiej żyć.

Jestem stworzona do bycia yoginką uwielbiam ten stan na macie, choć czasem bywa on dużym wyzwaniem. Uwielbiam doświadczać bycia po obu stronach… jako uczeń i nauczyciel yogi… to mój świat…

Każdego dnia dziękuje, że wszechświat powierzył mi te misję, że mogę dzielić się z uczniami zdobytym doświadczeniem, wielu z nich jest ze mną od samego początku to piękny stan. Jeśli jestem w stanie pomóc, zmienić stań ciała, samopoczucia i umysłu chociażby kilku osób to jest to najpiękniejszy aspekt mojego zawodu.
W życiu zawsze kieruję się intuicją dziś doprawiam ją odrobiną rozsądku pamiętając że najlepsze odpowiedzi pochodzą z serca.

Kocham życie oraz ludzi takimi jakimi są, bez korekty.

Ciągle poszukuje świadomego esencjonalnego życia.
Jestem propagatorką holistycznego podejścia do ciała, umysłu i duszy. Tworząc autorski program Yoga THERAPY oraz autorskie szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego i duchowego.

Wolny czas inwestuje w samodoskonalenie, podróże, kontakt z przyrodą i sztuką… i oczywiście w cudowne towarzystwo przyjaciół i rodziny.

Obecnie samodzielnie tworzę dla Was szkołę Yoga & Mind, będącą zwieńczeniem mojej ogromnej pasji i życiowego powołania… Łącząc prace z ciałem, umysłem oraz energią…

A nic z tych rzeczy nie miało by miejsca, gdybyśmy nie cofnęli się do… roku 1979… i późniejszych lat z życia mojego…