ZEN COACHING

/
/
ZEN COACHING
ZEN COACHING
Zapraszam zainteresowanych do sprawdzenia siły i możliwości coachingu w stylu ZEN COACHINGU.
Jeżeli jesteś na etapie swojego życia, na którym potrzebujesz odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania:
kim jestem
gdzie zmierzam
za czym tęsknie
czym jest zanurzenie w byciu
co tak naprawdę mi doskwiera
jakiej zmiany pragnę dla siebie
Jeżeli pragniesz poprawy jakości swojego życia, aby zacząć żyć odważnie z poziomu serca, celebrować chwilę obecną, odczuwać wszystkie emocje w sposób otwarty i pełny, bez lęku i strachu.
Jeśli masz odwagę dotknąć, odkryć na nowo siebie i pogłębić kontakt ze sobą, nauczyć się bezwarunkowej akceptacji względem siebie, dotknąć swojej siły a może delikatności.
Odważnie spojrzeć w swoje oczy i serce, w obecności otwartości i wsparcia na tej drodze mojej osoby.
To te sesje są dla Ciebie.
Poniżej szczegółowe informacje, na czym dokładnie polega Zen coaching.
Chociaż żadne słowa nie są w stanie opisać doświadczenia
Zapraszam.
Sesje na których się spotkamy opierają się na byciu Coacha w pełni obecnym dla drugiej osoby, na pełnym uważności słuchaniu i towarzyszeniu tej osobie w drodze do pozostawania w kontakcie ze sobą samą i odnalezienia odpowiedzi które zawarte są w sobie, na podróży do swojej własnej Esencji.
Głównym celem Zen Coachingu jest wspieranie klienta w rozpoznawaniu własnej natury jako obecności, esencji, dotykanie tego kim jesteśmy i zrozumienie że problemy które postrzegamy powstają z braku kontaktu ze sobą.
Sesje prowadzą ku temu aby klient rozpoznał i odkrył w sobie stan głębokiego spokoju, zaufania do siebie i wolności niezależnie od okoliczności wewnętrznych takie jak emocje czy myśli, czy zewnętrznych takie jak trudności, skomplikowane przejściowe sytuacje życiowe.
Zyskujemy głęboki kontakt z samym sobą, kiedy w pełni otwieramy się na nasze doświadczenie, jakiekolwiek ono jest,kiedy właśnie się ono nam przytrafia.
W trakcie sesji poprzez zaistniałą uważność, połączenie z klientem i wspólny stan medytacji, otwarte przestrzenne słuchanie i zadawanie ważnych kluczowych pytań, klient ma szansę otrzymać odpowiedzi pochodzące z głębi jego serca, odpowiedzi dotyczące tego, za czym tęskni, co jest najistotniejsze dla niego, jakie są jego wartości i jak żyć zgodnie z nimi, co żywe w nim teraz, co dokładnie czuje i czego doświadcza.
Główne zasady wspomnianego coachingu to:
Wspieranie klientów w powrocie do siebie, bycie sobą tym kim naprawdę się jest.
Wspieranie jako kolejny etap w podejmowaniu odpowiednich działań i osiąganiu celów.
Dawanie wsparcia na drodze pełnej obecności,bycia oraz otwartości na wszystko to co wyłania się w świecie przeżyć klienta.
Słuchanie z poziomu wewnętrznej przestrzeni pełnej otwartości i empatii, dzięki czemu proces życiowy klienta zyskuje przestrzeń do przejawienia się zgodnie ze swoim własnym kierunkiem i mądrością.
Zen Coaching to towarzyszenie w powrocie do siebie, do swojego źródła i swojej życiowej esencji.
To może być droga na znalezienie długo poszukiwanych odpowiedzi, a czasem pozwolenie na pozostawanie z ‚nie wiem’ i doświadczenie bogactwa sytuacji kiedy odpowiedź nie nadchodzi, jednoczesne odkrywanie co to dla mnie oznacza jak to czuję w sobie.
Jak to jest świadomie być z tym, co przynosi każda kolejna chwila.
Zen coaching to podążanie za drugą osobą w kierunku w jakim prowadzi ją życiowa energia, podświetlenie tych miejsc aby można było je jeszcze wyraźniej dostrzec i poczuć całym sobą.
To sesja podczas której, badamy czy możesz sobie i temu jest obecne zaufać temu co jest obecne w nas właśnie teraz co jest obecne w naszym życiu. Odnajdujemy odpowiedź na to czy możesz na moment odpuścić kontrolę,poczuć jak to jest i dokąd to prowadzi.
Zen coaching to sprawdzanie siebie i swoich możliwości w sytuacjach kiedy pozostawiamy swoje obecne poglądy, przekonania, racje i wyruszamy w nowym kierunku aby odnaleźć nowe pokłady i potencjał ukryty za nowym spojrzeniem na nas samych i nasze życie.
To wydeptywanie nowych dotąd nie przemierzanych dróg w drodze do siebie i własnego dobrostanu.
Coaching który oferuje jest procesem i zbiorem zasad wspierających klienta w powrocie do siebie nie polega na samo-doskonaleniu a zrozumieniu że to kim jesteśmy nie wymaga udoskonalenia a pełnego przeżycia i poczucia na poziomie bycia.

 

Moja obecność wspiera Cię w tym procesie. Jako Coach pozostaje uważna nie tylko na Twoje słowa, ale na wszelkie inne istotne sygnały, jakie się pojawiają w trakcie sesji. Jestem uważna na cały proces, na to jak zmienia się Twoja energia i gdzie podąża Twoja uwaga, a kiedy oddalasz się od siebie i swojej esencji – łagodnie zachęcam ciebie do powrotu do pełnego kontaktu ze sobą i połączenia z jakością, której szukasz.
Kiedy rozpoznajemy, że wszystko czego potrzebujemy jest już w nas, wówczas w spontaniczny i pełen otwartości sposób możemy zamanifestować swoje możliwości, talenty i najwspanialsze właściwości.
Wówczas możemy działać z poziomu naszego wewnętrznego bogactwa, obfitości, przestając skupiać się na wewnętrznych brakach.

 

Sedno Zen Coachingu tkwi w odnalezieniu odpowiedzi na pytania, czego pragniesz, czego szukasz, po co przychodzisz i czego Ci potrzeba, ujawnia się to krok po kroku jeśli dasz temu przestrzeń.
Życie może stać się niespodzianką i badaniem możliwości jakie dla nas ze sobą przynosi każdego dnia, chwila po chwili.Pamiętając, że wszystkie nieprzyjemne, trudne doświadczenia zawierają w finale ważny dla nas podarunek i wzbogacają nasze życie na głębszym poziomie.

 

Podczas sesji dotykasz tego jak mówić „tak”czemukolwiek, co się pojawia w obszarze twojego doświadczania, kiedy włączamy, to co czujemy do własnego życia, dajemy temu uwagę i przestrzeń, jest to chwila w której kończą się nasze zmagania i walka.
A zaprzestanie walki uwalnia nas od cierpienia, które bardzo często jest rezultatem umysłu pozostającego w konflikcie.
To czego nauczysz się podczas sesji zen coachingu, możesz z powodzeniem zastosować na co dzień, każdego dnia dla siebie jak i w obszarze swoich relacji z bliskimi, jak i również na gruncie zawodowym. Twoje życie i Twoje relacje mogą stać się owocniejsze, głębsze, szczersze, spokojniejsze i harmonijne, dzięki rozwijaniu i pogłębianiu w sobie stanu bycia w uważności, umiejętności uważnego słuchania i odpowiadania z uważnością na potrzeby chwili.
Pragniesz sprawdzić czy techniki Mindfulness & Zen Coachingu mogą być odpowiedzą na Twoje potrzeby, zapraszam do doświadczenia spotkania ze mną, sam na sam podczas sesji coachingowej w duchu Zen Coachingu, zapraszam do wspólnej medytacji w przestrzeni pełnej empatii, uwagi, zaangażowania.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu i umówienia się na indywidualną sesję – bezpośrednie spotkanie indywidualne lub skype.
KOSZT:  150 zł sesja jednorazowa oraz 120 zł sesja w pakiecie 5 sesji
MIEJSCE I CZAS spotkań do uzgodnienia w następujących przedziałach czasowych 9-15 oraz 20-22 oraz weekendy (cena jest wyższa)
telefon kontaktowy 604161670
mail kasia.jogin@gmail.com
www.yogaandmind.pl
O prowadzącej: Katarzyna Jaguszewka Nadrasik:
UkończyłaM Prawo na U.Ł
Jestem:
Dyplomowanym Life Coachem
Coachem Uważności
Coachem w duchu Zen coachingu Międzynarodowy Dyplom
Nauczyciel Mindfulness, z wieloletnim doświadczeniem w praktyce medytacji, Certyfikowana Nauczycielka MBSR (Program Redukcji Stresu opartej na Uważności / Mindfulness Based Stress Reduction) w The Institute for Mindfulness Based Approaches (Niemcy). oraz  POLIM Polski INSTYTUT Mindfulness
Od 2001 roku prowadzę regularne Medytacje Uważności, Insight- Vipassana
Prekursorką Hatha Yogi w Łodzi z 25 letnim doświadczeniem.
Nauczycielem Yogi Chakralnej.
Wykładowcą  przyszłych nauczycieli MBSR ( od uważnego ruchu inspirowanego yoga) w ramach POLIM Warszawa.
Prezesem Fundacji Instytut Świadomego Życia Here & Now.
Założycielką szkoły rozwoju osobistego i duchowego Yoga & Mind.
Organizuje liczne warsztaty oraz odosobnienia medytacyjne w Polsce i poza jej granicami.
Nieustannie rozwijam swoje kompetencje i doświadczenie pod okiem doświadczonych nauczycieli, regularnie uczestniczę w szkoleniach dla nauczycieli mindfulness i odosobnieniach medytacyjnych, w Polsce i zagranicą.
Organizuję i prowadzę medytacyjne weekendy Uważności, sesje medytacyjne, zarówno grupowe jak i indywidualne, warsztaty autorskie z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, Sztuka Emocji, Samoakceptacja, tygodniowe odosobnienia medytacyjne w oparciu o system Vipassana.
Kursy Redukcji Stresu MBSR. Mindfulness Communication Mindfulness Relations. Cud Uważności.
Współpracuję z firmami ( np. Giełda Maklerska, Lek s.a, Sandorz, Giilette, organizacjami, szkołami i uczelniami.
Prywatnie szczęśliwa mama, partnerka i kobieta ( to był proces:):)
🍀Uważność, rozwój duchowy oraz osobisty są w moim życiu pasją, stylem życia, oddechem tym co mnie inspiruje, motywuje, nakręca, dzięki temu moje życie nabiera głębokiego sensu i zmienia się jego jakość. Od lat zafascynowana jestem potencjałem, który tkwi w każdym z nas i tym jak do niego dotrzeć na poziomie ciała, umysłu i świadomości, życiem tu i teraz, z otwartością do przeżywania go w pełni, również w trudnych chwilach jak i tych pełnych radości.
Uwielbiam i z radością pragnę wspierać tych którzy poszukują w życiu właśnie takich dróg z odwagą bycia sobą.
LoVe LIFE
Więcej informacji:
prywatnie pod nr telefonu 604161670 oraz na www.yogaandmind.pl