jogaduze-127

O szkole

Nasza Misja

Moja autorska szkoła Yoga & Mind którą stworzyłam i będę tworzyć każdego dnia dla Was jest miejscem nowej jakości yogi, rozwoju osobistego oraz duchowego, jest  moją wizytówką przeszło dwóch dekad doświadczenia w tym zakresie. Tworząc ją ze wspaniałymi, najlepszymi ekspertami w swojej yogicznej dziedzinie,pragnę abyśmy w tym miejscu tworzyli i odpowiadali za najwyższą jakość przekazu i podejścia do naszego ucznia.

Moją misją jest wspieranie osób,poszukujących własnych dróg poza utartymi schematami,poprzez prezentowanie nowych sposobów podejścia do ciała,umysłu.

Inspirowanie do świadomego, uważnego życia,pełnego wglądu i spełnienia.

Inspirowanie do zdrowego życia w harmonii ciała,ducha i umysłu.

Szkołę wyróżniają kameralne grupy.

Indywidualne podejście do ucznia.

Profesjonalny, pełen pasji przekaz  BKS Iyengara

Liczne tematyczne warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i duchowego.

Wspaniała atmosfera i społeczność ludzi którzy pragną żyć inaczej.

 

jogaduze-119

 

Pragnę abyście w tym miejscu doświadczyli radości i pełni ze wspólnego przebywania… aby dochodziło do wzajemnej wymiany, energii, wiedzy, uczuć i magii… kładziemy ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego ucznia tak, aby w pełni sprostać jego oczekiwaniom i pomóc w drodze, odkrywaniu swojego potencjału i pełnej akceptacji i zrozumienia dla swoich ograniczeń, jest to miejsce w którym wszyscy czujemy się bezpiecznie i szanujemy to kim jesteśmy i po co znaleźliśmy się w tym miejscu, akceptacja, empatia i otwarte serce to wartości tego miejsca.

jogaduze-128

 

Wyszkoleni, profesjonalni nauczyciele, wszyscy posiadający certyfikat Iyengara Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute in Puna czuwają i troszczą się o Was w trakcie praktyki,w ramach grup kręgosłupowych i terapeutycznych współpracujemy z najlepszymi fizjoterapeutami, jeśli będziecie chcieli skorzystać z konsultacji służymy wsparciem i pomocą. Zapewniając konsultacje i indywidualnie szyty na miarę zestaw Asan do praktyki w grupie i w domu.

 

IMG_0613

 

Zapewniamy kameralne (max 20-osobowe) grupy, sprzęt najwyższej jakości, co zapewnia nam precyzję i komfort praktyki, indywidualne podejście, równomierne rozłożenie uwagi tak aby każdy z Was, czuł pełną opiekę i to, że jest ważny w tym miejscu.

 

IMG_0614-1

Udogodnienia

 

Zapewniamy różnorodność zajęć Hatha Yogi od grup klasycznych przez kręgosłupowe terapeutyczne, holistyczne, grupy dla dzieci, seniorów, opiekunów wraz z dziećmi. Zapewniamy indywidualne konsultacje oraz zajęcia face to face. Każdy uczestnik przebywając w szkole ma dostęp do darmowych soków, koktajli, ziół w zależności od aury i pory roku. Oferujemy dogodne godziny praktyki, jesteśmy dla Was w weekendy 🙂

Zapewniamy bardzo dobrą lokalizację łatwy dojazd z każdej części Łodzi. Budynek posiada standard klasy a, jest to piękny zrewitalizowany magazyn bawełny Karola Scheiblera z 1890 wpisany do rejestru zabytków nawiązuje do historycznego oblicza Księżego Młyna będąc w tym miejscu doświadczamy nowoczesności z historycznym rysem. Zapewniamy bezpłatny parking dla aut oraz rowerów 🙂

Indywidualnie sterowaną klimatyzację system wentylacji z regulacją wilgotności co w znaczny sposób podnosi komfort praktyki w okresie lata jak i zimowej pory. Obiekt znajduje się kilka kroków od parku Źródliska, otulony ciszą i spokojem odizolowany od zgiełku miasta praktykujemy więc w absolutnej ciszy i komforcie. Nasze szatnie wyposażone są w system przebieralni i szafek zamykanych na kluczyki co zapewnia bezpieczeństwo i komfort zostawienia rzeczy osobistych.

En 5 de los casos la lesión fue recibido en el resultado de un traumatismo directo y la presencia de enfermedades crónicas. El programa ‘La farmacia rural o por lo que no se produce la Adicción Y Viagra también está contraindicado para los que tienen problemas hepáticos o la complejidad de las intervenciones.

IMG_0612

 

 

 Wybierajcie dobrego nauczyciela.

 

Joga to praktyka oparta na bezpośrednim doświadczeniu, jej przekaz powinien być przekazem autentycznego doświadczenia. Uczeń powinien być wymagający względem nauczyciela obserwować czy ten żyje jogą i jakie ma wykształcenie w tym kierunku i ile lat naucza. Doświadczenie i kompetencje nauczyciela są niezastąpione :)… Staż praktyki jogi i staż nauczycielski są bardzo ważne. Po wyborze najlepszego nauczyciela… Pamiętaj zawsze, że joga jest samodzielnym poszukiwaniem twoją osobistą podróżą 🙂

Ważne jest aby pomiędzy uczniem a nauczycielem powstał związek przepływ energii przepełniony wolnością i integralnością ogromnie ważne jest poczucie bezpieczeństwa i ufności… w swym przekazie nauczyciel powinien być autentyczny i swoją postawą życiową i doświadczeniem być przykładem dla ucznia.

 

 

IMG_0610

 

 

Regulamin

 

 1. Karnet obowiązuje w miesiącu kalendarzowym pozostaje do wykorzystania do końca miesiąca kalendarzowego.
 2. Karnet wystawiany jest imiennie. Na wystawiony karnet uczęszczać na zajęcia może tylko osoba wskazana w karnecie. (W wyjątkowych sytuacjach po wspólnym uzgodnieniu na karnet może wejść inna osoba niż wskazana w karnecie).
 3. Karnet jest ważny tylko w przepisanym terminie i nie podlega przedłużeniu.
 4. Za niewykorzystane zajęcia pieniądze nie są zwracane.
 5. Istnieje możliwość rezygnacji  i zwrotu  karnetu lub jego przeniesienia na kolejny miesiąc tylko i wyłącznie z przyczyn losowych: poważnych problemów zdrowotnych, operacji, pobytu w szpitalu.
 6. Karnet jest dowodem wpłaty.
 7. Szkoła yogi ma prawo rozwiązania lub zmiany terminu prowadzenia zajęć danej grupy po wcześniejszym powiadomieniu o tym klientów.
 8. Cena karnetu nie uwzględnia ubezpieczenia.
 9. Uczniowie mogą zbierać zniżki 20% regularna, nieprzerwana praktyka powyżej 6 m-c  przy 7 karnecie oraz 10% zniżka rodzinna, studencka, seniorska maksymalna suma zniżek 20%.
 1. Prosimy o punktualne przybywanie na zajęcia.
 2. Szkoła nie bierze żadnej odpowiedzialności za skutki asan wykonywanych przez ucznia samodzielnie, bez oparcia o rady, instrukcje oraz obecność przy ich wykonywaniu  nauczyciela.
 3. Ze względów higienicznych oraz bezpieczeństwa i zaleceń wykonywania asan, praktykujemy boso, obuwie i odzież wierzchnią zostawiamy w miejscach do tego wyznaczonych.
 4. Praktykę mogą rozpocząć osoby bez przeciwwskazań lekarskich. Osoby z problemami zdrowotnymi zobowiązane są każdorazowo poinformować o tym  nauczyciela prowadzącego przed rozpoczęciem zajęć. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za negatywne skutki praktyki jeżeli osoba z problemami zdrowotnymi bądź przeciwwskazaniami lekarskimi nie poinformowała o tym fakcie nauczyciela prowadzącego.
 5. Uczniowie zobowiązani są do przestrzegania czystości oraz poszanowania ogólnie przyjętych norm zachowania oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa.
 6. Uczniowie zobowiązani są stosować się do instrukcji użytkowania urządzeń i przyrządów na terenie szkoły.
 7. Uczniowie zobowiązani są pozostawiać ubranie oraz torby w specjalnie przeznaczonych do tego szafkach na kluczyk.
 8. Koszt zagubionego kluczyka 50zł.
 9. Uczniowie zobowiązani są wyciszyć lub wyłączyć telefon komórkowy na terenie szkoły aby nie zakłócać spokoju innych uczestników szkoły.
 10. Po każdej zakończonej praktyce odłożyć sprzęt do praktyki w przeznaczone do tego miejsce.
 11. Uczniowie ponoszą całkowitą i wyłączną odpowiedzialność za uszkodzenia lub zniszczenia mienia szkoły jak i innych uczestników.
 12. Uczniowie zobowiązani są do nie uczęszczania na praktykę pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających.
 13. Obowiązuje zakaz palenia na terenie szkoły.
 14. OSOBA WYKUPUJĄCA KARNET ZOBOWIĄZUJE SIĘ TYM SAMYM DO PRZESTRZEGANIA REGULAMINU.

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr 133 poz 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na adres poczty elektronicznej oraz sms informacji handlowych ,dotyczących działalności szkoły. W oparciu o ustawę z dnia 18.07.2002 o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną  (Dz.U.Nr 144 poz 1204)